Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Depilacja laserowa Krasnobród

Prasówki

Epilacja laserowa – nowy system na dobre ciało!

Epilacja laserowa Bełżyce

Ładne i zadbane ciało we obecnym świecie stanowi jednym z pierwszych wyznaczników piękna. Na długotrwałym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam zwłaszcza w momencie wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz bardziej wielkich obszarów ciała. Chcąc jak dobrze prezentować się na plaży, warto przed urlopem udać się na sposób laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne metody usuwania niechcianego owłosienia pozwalają na osiągnięcie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te sposoby, dzięki którym pozbywamy się włosów na stosunkowo długi okres (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą szybkie także przez ostatnie niezbyt dobre efekty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w niemal bezbolesny sposób, i przy tym bawić się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na sposób laserowego usuwania owłosienia, wygodny w pewnych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Bełżyce

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest wykonywana przy użyciu nowego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Wydaje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i pozwalają redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w piłce, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc akcesorium do osobistych potrzeb pacjenta, co zapobiega byciu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W wypadku kobiet coraz bardziej typowa istnieje dodatkowo depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich ilości ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do uprawiania laserowej epilacji jest nie tylko chęć posiadania gładkiej skóry w charakterach estetycznych. Ta forma medyczna jest poświęcona zarówno dla pacjentów, którzy pozostają na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest zabiegiem nie tylko efektywnym, lecz także bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze formy i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu wybieramy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja że stanowić produkowana u pacjentów z jakimś typem skóry i typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia dobrych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do ostatnich tych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w zasięgu zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
tendencja do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do uprawiania laseroterapii ma i silna lub nowa opalenizna. Zarówno przed, kiedy także po zabiegu, zaleca się unikanie ekspozycji na światło i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a także stosowanie fotoprotekcji w kwestie kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Bełżyce

Zabieg laseroterapii nie tworzy się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po wyjściu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do bliskich codziennych zajęć. Ewentualne efekty uboczne, w perspektywie delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a ponadto (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się trwać do kilku dni i słuchają samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Bełżyce

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments