Listwy Lagrus - szyte ponad miarę

Listwy Lagrus – szyte ponad miarę

Warto przeczytać

Obecnie większość osób posiada w swoich domach oraz mieszkaniach listwy przypodłogowe. Podłoga wykończona przy ich pomocy jest zdecydowanie bardziej estetyczna, elegancka oraz ponadczasowa. Oczywiście same listwy mają więcej zalet, niż jedynie piękny wygląd. Maskują one również skutecznie szczelinę dylatacyjną, chronią ścianę przed uszkodzeniami czy też zamoczeniem, a niektóre z nich mają również frezowanie pod kable. Dzięki takim nowoczesnym rozwiązaniom, można ukryć wszystkie stałe przyłącza i mieć na podłodze zdecydowanie więcej miejsca. Jeśli chcemy znaleźć listwy najwyższej jakości, warto przyjrzeć się produktom marki Lagrus

Obecnie większość osób posiada w swoich domach oraz mieszkaniach listwy przypodłogowe. Podłoga wykończona przy ich pomocy jest zdecydowanie bardziej estetyczna, elegancka oraz ponadczasowa. Oczywiście same listwy mają więcej zalet, niż jedynie piękny wygląd. Maskują one również skutecznie szczelinę dylatacyjną, chronią ścianę przed uszkodzeniami czy też zamoczeniem, a niektóre z nich mają również frezowanie pod kable. Dzięki takim nowoczesnym rozwiązaniom, można ukryć wszystkie stałe przyłącza i mieć na podłodze zdecydowanie więcej miejsca. Jeśli chcemy znaleźć listwy najwyższej jakości, warto przyjrzeć się produktom marki Lagrus.

Firma Lagrus – co ma do zaoferowania swoim klientom?

Aby wybrać porządne listwy, warto kierować się kilkoma podstawowymi kryteriami. Bez wątpienia dobrze jest stawiać na producentów, którzy mają ugruntowaną pozycję na rynku i oferują produkty najwyższej jakości. Firma Lagrus od lat dostarcza na rynek świetne rozwiązania w zakresie listw przypodłogowych, które trafiają w gusta również bardziej wymagających klientów.

Listwy te są produkowane na bazie płyty MDF, dlatego też są trwałe i bardzo odporne. Każda listwa jest również odpowiednio zaizolowana, co czyni je odpornymi na wilgoć. Można wykorzystywać je w kuchniach, łazienkach oraz domowych pralniach.

Większość modeli posiada również wcześniej wspomniane frezowanie pod kable. Takie rozwiązanie jest obecnie coraz bardziej popularne i to nie tylko na małych metrażach. Gdy kable są ukryte powierzchnia staje się nie tylko bardziej estetyczna, ale również bezpieczniejsza, szczególnie jeśli w domu znajdują się małe dzieci.

Firma zajmuje się produkowaniem listew w wielu kolorach na życzenie klientów. Niemniej jednak większość z nich utrzymywanych jest w białej kolorystyce, co czyni je niezwykle uniwersalnymi. Nadają się one również do samodzielnego malowania i to wielokrotnego. Choć firma posiada paletę nietypowych kolorów, na które klient może się zdecydować, to rozwiązanie pozwala na szukanie rozwiązań również w swoim własnym zakresie. Dla wielu klientów jest to ważne, aby mieć możliwość dopasowywania koloru do swoich indywidualnych upodobań. Czasem nawet lekka różnica w odcieniu może zrobić dużą zmianę.

Listwy Lagrus – modele Atena 100 oraz Standard 100 r10

Wśród bogatej oferty firmy Lagrus, można znaleźć naprawdę mnóstwo modeli listew przypodłogowych. W tym artykule uwaga skupiona zostanie jednak na dwóch klasykach, a mianowicie modelu lagrus Atena 100 oraz  Standard 100 r10. Listwa Atena 100 ma grubość 16 mm, wysokość 100 mm oraz długość 2,44 mb. Chatakteryzuje się ona odpornością na wilgoć, dlatego można ją zastosować również w kuchni czy też łazience. Jej powierzchnia została wykończona lakierem poliuretanowym. Lakierowanie jest wykonywane trójwarstwowo. Na samym początku jest izolacja, potem podkład, a następnie nawierzchnia. Listwa jest utrzymana w kolorze białym, jednak na specjalne zamówienie można wybrać inną barwę z palety kolorów. Listwa ma również frezowanie pod kable. Materiał wykonania to płyta MDF, a montaż jest na klej.

Lagrus Standard 100 r10. jest listwą dostępną w trzech wersjach do wyboru. Można zakupić ją w standardzie, może być ona również odporna na wilgoć i utrzymana w barwie szarej. Jeśli chodzi o wymiary, są one identyczne jak w przypadku produktu powyżej. Model ten również posiada frezowanie pod kable, potrójne lakierowanie oraz jest łatwy w montażu. Podobnie jak w przypadku każdej innej listwy, klient może wybrać niestandardowy kolor z palety barw.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments