Obrączki ślubne na zamówienie – jedyne w swoim rodzaju!

Obrączki ślubne na zamówienie – jedyne w swoim rodzaju!

Warto przeczytać

W salonach jubilerskich można znaleźć wiele gotowych wzorów obrączek ślubnych. Wiele par woli jednak biżuterię stworzoną specjalnie dla nich.

Obrączka jest symbolem miłości – ponadczasowego uczucia, którym obdarzamy drugą osobę, z którą chcemy związać się węzłem małżeńskim. Obecnie obrączki ślubne posiadają różnorodne wzory, które zmieniają się wraz z modą. Wybór jest spory, ale nawet w obliczu tak szerokiego asortymentu wiele par posiada problemy z doborem idealnej biżuterii tego typu. Wtedy doskonałym pomysłem będą obrączki ślubne przygotowane na zamówienie.

Jakie obrączki ślubne możemy wówczas zamówić? Z jakich materiałów są one najczęściej tworzone? Z jakimi kosztami musimy się liczyć? W końcu, gdzie zamówić obrączki na ślub w indywidualnym wzorze?

Obrączki ślubne jedyne w swoim rodzaju

Zakłady jubilerskie specjalizujące się w tworzeniu biżuterii na specjalne zamówienie mogą przygotować dla swoich klientów także obrączki ślubne. To pierścionki o szczególnym znaczeniu, dlatego też wiele par chce, aby były one uszyte na miarę.

Utalentowany i doświadczony jubiler może przygotować dla swoich klientów obrączki ślubne jedyne w swoim rodzaju – zgodnie z indywidualnymi życzeniami zaprezentowanymi przez parę, na przykład w postaci fotografii czy wyrysowanego na kartce projektu. Obrączki minimalistyczne, a może nawiązujące do biżuterii sprzed lat? Tutaj to klient decyduje o wyglądzie biżuterii!

Obrączki mogą być wykonane z różnych materiałów. Wśród tych najczęściej stosowanych znajdują się złoto, w tym złoto żółte, złoto białe oraz złoto różowe, a także inne metale, na przykład tytan, pallad czy platyna. Obrączki można wykonać także z kruszców dostarczonych przez klienta, na przykład z otrzymanej w prezencie biżuterii, która może przybrać wtedy całkowicie nowy wygląd.

Chociaż tradycyjnie obrączki ślubne nie posiadają żadnych kamieni, to jednak także możemy je zastosować. Najczęściej to kobiety wybierają je na swoje obrączki – może być to niewielki brylant lub też kamień kolorowy, na przykład rubin, szafir czy szmaragd.

Obrączki ślubne mogą być także wykończone zgodnie z życzeniami klienta – mogą posiadać odpowiedni profil, szerokość, sposób wykończenia nawierzchni czy też unikatowy grawer. Możliwości są nieograniczone!

Oczywiście, obrączki mają także idealnie dobrany wymiar, dlatego też nie trzeba obawiać się o ich niedopasowanie.

Ile zapłacimy za obrączki ślubne na zamówienie?

Zatem, ile będą kosztowały wykonane na zamówienie obrączki ślubne? Trudno jednoznacznie wskazać na cenę, ponieważ wpływa na nią szereg różnych czynników, w tym wybrane materiały czy stopień skomplikowania projektu.

Ceny za parę obrączek zaczynają się zatem od około 1 000 złotych, natomiast mogą skończyć się nawet na ponad 10 000 złotych w przypadku zastosowania bardzo drogich kruszców jak platyna lub pallad czy też wyjątkowo złożonych wzorów.

Aby uzyskać wycenę, najlepiej skonstatować się z zakładem jubilerskim, przedstawiając swoje oczekiwania.

Gdzie można zamówić obrączki ślubne w indywidualnym wzorze?

Dzisiaj obrączki ślubne na zamówienie może wykonać dla nas wiele zakładów jubilerskich zlokalizowanych na terenie całego kraju. Do wyboru mamy zatem pełną paletę propozycji, by stać się właścicielami wyjątkowych obrączek – jedynych w swoim rodzaju.

Adresy zakładów jubilerskich wykonujących biżuterię na zamówienie, w tym także unikatowe obrączki ślubne, możemy znaleźć już teraz za pośrednictwem internetu. W sieci wyszukamy także opinie na temat jubilerów świadczących tego rodzaju usługi, które będą bardzo pomocne przy wyborze najlepszej oferty.

Artykuł powstał we współpracy z firmą jubilerską Arlekin Design z Krakowa.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments