Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W ważnych dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, zestawiony z naturalnych amerykańskich ciężarówek, odwiedzi w ostatnim roku tylko 3 z polskich miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie właśnie poprzez samych internautów. Na przykład ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansę wybrania każdych miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich jest wyjątkowo Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najprawdziwszą dawkę ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja kończy się w dwóch etapach. W terminie Etapu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy wspomnieć w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z wymienią miasta nie może powodować polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W wypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto winno być stworzone łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Etapu II Akcji przechodzi 10 miast, które otrzymały najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Zainteresowani mają szansę na nowo oddawać poglądy na 10 miast jedynych w Etapie I. W 3 miastach, które uzyskają najwięcej głosów w Sezonie II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zachęca do wspólnej zabawy znajomych a wszelkie rodziny. Będzie mocna m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą realizować gry, konkursy i zabawy z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments