UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w zapasach w rodzaju wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody zrobiły się w bliskim Stargardzie a udział w nim dostało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszystkiego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo z nich spisał się Aleksander Polguj, jaki w kategorii do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w końcu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle emocjonujący istniał jeszcze finał w sile do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w konkursu wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Stanowię wysoce ważny z tych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie ale na zawodach ale jeszcze na treningach gdzie toczyło się litry potu . Mam nadzieję że bieżące lata współpracy przyniosą coraz wyższe końce nie ale na arenach kraju a i oraz na matach Europy bądź też Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najkrótszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments